GONE!

автор: редактор
• Документалістика-2007

Фільм розповідає про долю закинутих будинків київського Подолу. Ми дали глядачеві змогу торкнутися глибин хащів у центрі столиці та задуматися над нетривалістю буття.

Автори: Алла Боряк, Олексій Набожняк

2 липня 2007 @ 17:43 · коментувати

Сто років над Бугом

автор: редактор
• Документалістика-2007

Води Бугу невпинно спливають, але береги його пам’ятають часи графів Константина та Яніни Потоцьких. Замальовка про блискучу архітектурну пам’ятку руки В. Городецького – Мавзолей Потоцьких, який заховався від ока туристів у старому парку села Печера. 

Автори - Катерина Кисельова, Вікторія Кріль

2 липня 2007 @ 17:38 · коментувати

Куратнік

автор: редактор
• Документалістика-2007

Куратнік – з білоруської означає „курник”. Це концепт, що несе в собі ідею „одного курника” – „ми всі з одного курника”, ми всі близькі одне одному, хоч і живемо в різних точках на мапі. Цей концепт вплетений у виставу, яку грають наші герої – мандрівні актори, що подорожують світами, ведуть розмови з людьми, що трапляються на шляху, і несуть з собою табурет. Мета – поставити цей табурет на березі Північного Льодовитого океану яко символ української національної ідеї і матеріальне втілення свободи. Стик волі і „життя у рамках”, стик неординарності і стереотипності, стик української культури з культурами народів, до яких „заходять в гості” наші мандрівники. Всі ці опозиції ми і наша камера простежуємо на прикладі першої країни на шляху до Океану – Білорусі.

Автори – Оля Петрів та Оленка Угрин. 

2 липня 2007 @ 17:26 · коментувати

Епізоди - студентські новини у весняному триместрі 2007

автор: Максон Пуговський
• Теленовини-2007

Блоґ з відеодоробками, як і головний блоґ, починається з “Епізодів”. Це щотижнева програма теленовин, яку випускали студенти першого курсу у січні-квітні 2007 року.

Перший випуск у двох частинах:

Ще 9 Епізодів:

9 червня 2007 @ 11:05 · коментувати

новіші записи >